German Zaxaryayev Azərbaycan xalqını Ramazan bayramı münasibətilə təbrik edib
German Zaxaryayev Azərbaycan xalqını Ramazan bayramı münasibətilə təbrik edibÜmumrusiya Yəhudi Konqresinin vitse-prezidenti, Beynəlxalq STMEGİ Fondunun prezidenti German Zaxaryayev Azərbaycan xalqını Ramazan bayramı münasibətilə təbrik edib. Təbrikdə deyilir.
Bütün Azərbaycan xalqını və dünya müsəlmanlarını Ramazan bayramı münasibətilə, Beynəlxalq STMEGİ xeyriyyə Fondunun və Rusiyadakı Azərbaycanlı Yəhudi icması və Konqresinin adından səmimi qəlbdən təbrik edirəm.
Əziz həmvətənlər. Bu müqəddəs ayda tutduğunuz oruclarınızın, səmimi hisslərlə etdiyiniz dualarınızın Allah tərəfindən qəbul edilməsini diləyirik. Arzu edirik ki, Azərbaycan xalqı daim sülh, firəvanlıq, əmin-amanlıq, bolluq və bərəkət içərisində yaşasın. Ramazan bayramı özü ilə bərabərində Azərbaycan xalqına bolluq, bərəkət, xeyir və uğur gətirsin. Bu ayın hörmətinə bütün dünyada sülhün və əmin-amanlığın bərqərar olmasını diləyirik. Xoş arzularımızı doğma Azərbaycan xalqına çatdırır, Azərbaycana əmin-amanlıq arzu edirik. Allah doğma Azərbaycanı qorusun. Ramazan bayramınız mübarək olsun.